
Alle klubbene i Eliteserien har nye nettsider
En intensiv desember har gitt alle 16 klubber i Eliteserien helt nye nettsider.
De siste nettsidene som kom på plass før julen var:
- Det har vært en utrolig spennende reise og et supert samarbeid mellom både leverandører, klubbene og ikke minst de supportere vi har snakket med, forteller Thomas Torjusen, medie- og IT-sjef i Norsk Toppfotball.
-Ikke minst har det vært moro å se hvor fornøyde de var da de gikk igjennom opplæring på løsningen for få uker siden. Jeg er helt trygg på at klubbene nå får en brukervennlig, åpen og fremtidsrettet løsning, som gir et betydelig digitalt løft, fortsetter Torjusen.
- Jeg er stolt over å ha fått være med å utvikle den nye plattformen. Vi har sammen skapt et felles rammeverk der klubbene kan uttrykke sin egenart. Jeg håper og tror at den nye løsningen vil fungere godt for klubbene og partnerne - og er fortsatt litt spent på hvordan den blir mottatt av de som betyr aller mest: supporterne, sier Eirik Hafver Rønjum som har vært faglig ansvarlig fra Netflife Research.
Se mer om konseptet rundt de nye nettsidene her.
Besøk alle klubbenes hjemmesider - klikk deg inn her og velg din klubb.