Kontaktpersoner

Her finner du oversikt over hvilke firma som er involvert samt tilhørende kontaktdata

Annonse:

De følgende firma og personer er involvert i Marbella

Firma

  • Norsk Toppfotball (NTF) - interesseorganisasjonen til klubbene i Eliteserien og OBOS-ligaen
  • Spring Media (SM) - Ansvarlig for mediaproduksjonen 
  • Escape (ES) - Ansvarlig for lagenes logistikk og reiser
  • Norges Fotballforbund (NFF) - ansvarlig for dommere

Kontaktpersoner

  • Mikael Larsson, SM, Media contact and lineups, +46705326790, mikael.larsson@springmedia.se

  • Marcus Alm, SM,  Media contact and lineups,  +46763935683, marcus.alm@springmedia.se

  • Erik Soler - NTF , Head of Football +47 90 14 33 15 erik@toppfotball.no

  • Hans Svelander SM CEO 0046708227090 hans.svelander@springmedia.se

  • Flaco Glaria,  MA, Main contact Spain, +34639689205, flacoglaria@footballimpact.com

  • Magnus Karlsson ES Managing dir. phn +46 33 4301510 magnus@escapesport.se

  • Leif Ivar Akselvoll ES, Rep. on site, phn +47 911 13 513 leif.ivar.akselvoll@gmail.com

  • Geir Åge Holen NFF Referee contact +47 930 64 183 GeirAge.Holen@fotball.no
Annonse fra Eliteserien: