Ansatte

Her finner du kontaktinfo på ansatte i NTF

Annonse:

Administrerende direktør - Leif Øverland
+47 41 53 64 60 leif@toppfotball.no

Organisasjon og klubbstøtte

Økonomisjef - Ine Hope Karlsen
+47 98 42 16 91 ine@toppfotball.no

Medie- og ITsjef - Thomas Torjusen
+47 93 49 86 93 thomas@toppfotball.no

Prosjektleder - Ane Måntrøen
+47 99 29 90 86 ane@toppfotball.no

Kommersiell

Kommersiell leder - Pål Breen
+47 90 55 37 56 - breen@toppfotball.no

Markedssjef Arrangement/Sponsoransvarlig - Iren Kjus
+47 41 27 41 00 iren@toppfotball.no

Markedssjef Merkevare og CRM - Martin Ygre
+47 97 09 92 02 martin@toppfotball.no

Sponsorprosjektleder - Janne Stange
+47 92 61 17 97 - janne@toppfotball.no

Sport

Faglig leder - Espen Olafsen
+47 48 89 50 84 - espen@toppfotball.no

Faglig rådgiver  - Øyvind Iversen
+47 97 75 29 77 - oyvind@toppfotball.no

Leder Fotballspesifikk kompetanse - Dag Opjordsmoen
+47 97 07 70 69 - dag@toppfotball.no

Fagansvarlig spillet - Rolf Teigen
+47 93 63 47 00 - rolf@toppfotball.no

Nasjonal klubbutvikler - Rune Skarsfjord
+47 91 59 10 33 - rune@toppfotball.no

Fagansvarlig fotballmentalitet - Geir Jordet
+47 90 78 02 50 - geir@toppfotball.no

Fagansvarlig trenings-prosessen - Aksel Bergo
+47 92 85 42 71 - aksel@toppfotball.no

Fagansvarlig teknologi - Kenneth Wilsgård
+47 93 65 32 16 - kenneth@toppfotball.no

Produsent - Daniel Nordheim Pedersen
+47 45 26 65 81 - daniel@toppfotball.no

Produsent - Eirik Kjønø 
+47 95 81 42 33 - eirik@toppfotball.no

Annonse fra Eliteserien: